utorok 28. augusta 2012

wishlist for school year 2012 / 2013.

Áno. Niektorí sa tešia, iní nie. Školský rok sa blíži krutoprísne rýchlo a s ním aj potreba vybaviť si autobusovú kartičku, zošity, všakovaké potvrdenia. Pre nás čo máme radi módu to znamená výber novej tašky, topánok, kabátiku na jeseň...


   Minulý týždeň sme boli s mamičkou nakupovať v Žiline. V auparku som najskôr okupovala MANGO, kde som našla nádherné čierne kožené šteklíčky (snáď ich uvidíte keď konečne kúpime nový fotoaparát). Do papierovej nákupnej tašky k topánkam pribalili aj leták. Prezrela som ho ešte v ten večer a okamžite ma upútala šedá elegantná bundička (vľavo hore). Vzhľadom k jej cene by som ale povedala, že v mojej skrini sa nevyskytne.
   Celý druhý ročník som nosila do školy starú čiernu kabelu. Je príliš malá, roztrhaná a bolí ma z nej chrbát. Načase kúpiť novú (v pravo dole). Vybrala som ju zo stránky http://www.urbanoutfitters.com/ spolu s peňaženkou, obyčajnou tzv. "shopping bag", a čiernymi okuliarami v tvare srdca s tenkým rámom.
   Dnes som na http://www.ringsandtings.com/ našla prstienky s ostňami a pre mňa veĺmi výstižný náramok s nápisom SINGLE.
   Poslednou vysnenou vecou sú vansky v pastelovo ružovej farbe. Bohužiaľ som ich nikde na internete nenašla. Ak ste ich náhodou videli alebo našli, prosím pošlite mi link.

have a nice day. Lea

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára