nedeľa 22. júna 2014

Striped Socks Mania

Je to už dávno, čo ma chytila mánia pásikovaných ponožiek a podkolienok. Mám doma jedny čierne s tromi bielymi pásikmi (LNDEX) a jedny krémovo biele s tromi bordovo červenými pásikmi (MANGO- môžete vidieť TU). V posledných dňoch som si obľúbila nové sfarbenie a to kombináciu bielej, kráľovskej modrej a výraznej červenej. Hlavne v dĺžke kúsok pod kolená, v ktorej sa jemne zarezávajú do lýtok. Plánujem svoj šatník obohatiť o tento podľa mňa unikátny kúsok hneď potom, ako začnem šetriť, pretože nanešťastie moja peňaženka len zťažka prekračuje limit 5 €. Najkrajšie podkolienky, ktoré som našla po niekoľko-hodinovom prieskume na internete predáva American Apparel, avšak veľmi draho (cca10 €) a s neúnosným 37 eurovým poštovným. Takže nestrácam nádej a hľadám ich aj naďalej v nižšej cene a s prijateľným poštovným.

Pár obrázkov na inšpiráciu...
american apparel socks, Shoot styled and photographed by Petra. All clothing Petra’s own except where indicated. Models: Anna, Aleks, Raevv’n, and Aurora.
enhimmelskdrog.blogg.se -
Wooden heels sandal
american apparel striped socks
Socks  .
Fear is the heart of love
Iggy Azalea Signs Record Deal With Mercury Records!  http://ladyhiphop.com/iggy-azalea-signs-record-deal-with-mercury-records/
Páčia sa? :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára