nedeľa 12. februára 2012

Týždeň

Minulý týždeň sme mali v škole súvislú prax. Šili sme historické pánske plášte, ktoré pôjdu na nejaký hrad (kamsi neviem, ... do preč). Pôvodne ich mali šiť tretiačky ale zavesili to na krk nám a neboli sme z toho nijak nadšené. Bolo to neustále opravovanie, páranie a vrrrrrr.
Nie, vôbec ma to nebavilo. Až na časti kedy sme tancovali na stole a spievali bola prax hrozná, aspoň trikrát som mala slzy na krajíčku ako mi zlyhávali nervy a s energiou to tiež nebolo najlepšie. Ale už je to za mnou tak aspoň prinášam fotku s čičinou na hlave XD.
Ďalej mi konečne prišla z avonu ochranná báza pod lak na nechty, na ktorú som sa neskutočne tešila keďže už poriadne dlho si nemôžem lakovať nechty lebo mi zžltnú, zošúpu sa a to ich mám pevné a kvalitné. 
S lakmy od avonu mám veľmi dobré skúsenosti. Rýchlo schnú a dobre sa natierajú aj držia. :)Áno. Zamilovala som sa a budem šporiť aby som získala svoju lásku za 23,20 €... :P


5 komentárov:

 1. prax ti teda nezávidím, musela to byť makačka. s lakmi od Avonu skúsenosti nemám, ale mňa očarili laky od Catrice. a kabela je super, fakt, aj mňa dostala :)
  budem rada, a navštíviš aj môj blog :)
  charmingdragonfly.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Catrice?? Ďakujem za radu, vyskúšam :)
   :)

   Odstrániť
 2. tá kabelka je fakt pekná, len mi pripadá tá cena trošku high na to že zrovna veľa sa tam toho asi nezmestí. zarábajú na nás úbohých ženách taškomilovníčkach.

  a prax tiež nezávidím, ja mám riadnu flákačku momentálne:D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. závidím, flákačku nebudem mať ešte najbližšie 2 roky. :D
   a ešte aj na to, že je z PVC a nie z kože. Svine sú to! :D

   Odstrániť
  2. skús ebay.com, kvalitou síce nebudú nejako lepšie, ale ceny sú sympatickejšie a výber extrabohatý!

   Odstrániť